לשיחה טלפונית עם נציג

1-800-322-222

אפשר
לעזור

שאלות נפוצות:

5 סיבות שבגללן אצלנו כל תלמיד הוא סלב

זה לא סוד שסלבס מקבלים יחס מיוחד בבתי הספר.


השאלה היא - מה עם שאר התלמידים?

לדעתנו, לכל תלמיד מגיע את אותו היחס ורמת המעורבות והגמישות. כי בסופו של דבר - לכל ילד יש פוטנציאל להיות כוכב בתחום שהוא אוהב, אם רק יעזרו לו להגשים את עצמו וייתנו לו את הכלים להתפתח.

ככה אנחנו עושים את זה אצלנו בגימנסיה.

1. כיתות קטנות, יחס אישי
אצלנו, יש הגבלה לעד 25 תלמידים בכיתה. רק בקבוצות קטנות, אפשר באמת לתת לכל תלמיד את המרחב להתבטא - ולייצר סביבת לימודים נעימה גם עבור המורים וגם עבור התלמידים

2. מתחילים ב-9:00, בלי יום שישי
מחקרים מראים שתחילת לימודים לפני 9 פוגעת ביכולת הריכוז של התלמידים, האפקטיביות נפגעת גם בשיעורים המוקדמים יותר וגם במהלך היום. אותו הדבר לגבי ימי שישי - ברוב העולם, ימי שישי הם ימי חופש עבור התלמידים. בישראל, הלימודים בשישי מתקיימים למשך כמה שעות - אך המצב המנטלי של הילדים לא מאפשר לימודים אפקטיביים. אנחנו מתאימים את שעות וימי הלימוד למה שנהוג בעולם, על מנת לייצר שגרת לימודים אפקטיבית ככל האפשר.

3. מסלול מותאם אישית לכל תלמיד
ישיבה בכיתה כל היום, התמקדות בציונים, הערכות מאוד כלליות, וכל הצורה שבה לומדים - הכל בנוי על פי עקרונות שהיו נכונים לשוק העבודה לפני 60 שנה, אז היה צריך להכשיר כמה שיותר פועלים כמה שיותר מהר. היום, ב-2017 - יש צורך בשיטת חינוך שונה לחלוטין, שנותנת הרבה יותר ביטוי לצרכים האישיים של כל ילד. 

זו בדיוק השיטה שאנחנו מנהיגים בגימנסיה. הגמישות הפדגוגית מאפשרת לכל תלמיד להשקיע גם בציונים - אבל גם להתפתח בתחומים שחשובים לו, ולקבל כלים מבית הספר כדי לממש את הפוטנציאל האישי שלו. המאמץ לבנות עבור כל תלמיד מסלול אישי ככל האפשר הוא בעצם הלב של התיכון שלנו.

4. שיעורים פרטיים בלי הגבלה

מה קורה כשתלמיד מתקשה עם החומר? ברוב המוחלט של בתי הספר, יש 2 אפשרויות - או שהוא מנסה להסתדר לבד, או שההורים צריכים להוציא הון תועפות על שיעורים פרטיים. אצלנו בגימנסיה, זיהינו את הקושי הזה - ולכן בנינו שיטה שנקראת "חדר כושר לציונים".

חדר הכושר לציונים הוא בעצם חלל ייעודי בבית הספר, שכל תלמיד יכול להגיע אליו לאחר הלימודים ולקבל שיעורים פרטיים כמה שהוא צריך. השיעורים מועברים על ידי המורים בבית הספר, בוגרים ותלמידי י"ב, סטודנטים ומתנדבים - שלכולם מטרה אחת: לעזור לכל ילד להבין את החומר ולהצליח. בנוסף, כל תלמיד יכול לקבל שיעורים פרטיים גם מהבית, אונליין דרך המחשב או הטלפון.


5. הכנה לחיים האמיתיים - לא רק מה ש"חייבים" ללמוד

אחת הביקורות העיקריות על מערכת החינוך היא שהיא לא מכינה לחיים האמיתיים, ולא לומדים בה כמעט שם דבר שעוזר להתכונן לחיים כאנשים בוגרים.

אנחנו בגימנסיה עושים כל מאמץ כדי לשנות את זה, ומציעים לתלמידים מגוון ענק של סדנאות העשרה, התנסויות מעשיות, ומפגשים עם אנשי מפתח ממגוון תעשיות - הכל כדי שהילדים יקבלו כמה שיותר טעימות מהאפשרויות והאתגרים שהם הולכים להתמודד איתם בעוד כמה שנים.

גם לכם מגיע יחס של סלב

בעוד כמה שנים, אנחנו שואפים להפוך להיות הסטנדרט של צורת החינוך בישראל. עד אז, אנחנו מזמינים אתכם לבוא ללמוד אצלנו ולקבל את היחס שמגיע לכם - כדי שגם אתם תוכלו להפוך לכוכבים.

אז, נתראה?

קרא עוד כתבות

10 טיפים לבחירת תיכון

10 טיפים לבחירת תיכון

המלצות לבחירה מוצלחת של תיכון

ייחודיות - תיכון גימנסיה

ייחודיות - תיכון גימנסיה

המסלול שלך להגשמה עצמית

עוזבים את החטיבה

עוזבים את החטיבה

עולים לתיכון

הידעת? אפשר לבחור היום בית ספר!
לבחור במסגרת חדשה
ניהול  הזמן בתיכון
איך להצליח בלימודים בתיכון?
איך בוחרים מגמה?

איך בוחרים מגמה?

עולים לתיכון

בואו לפגישה - ללא התחייבות!

תיכון שנותן לך חופש ללמוד