לשיחה טלפונית עם נציג

1-800-322-222

אפשר
לעזור

שאלות נפוצות:

להתנהל כלכלית ביולי - אוגוסט

עולים לתיכון

החופש הגדול מלא בהזדמנויות לבילויים ופנאי ויחד עם זאת מלווה גם בהוצאות משפחתיות כבדות. בני הנוער אלו שעובדים ואלו שלא זוכים להזדמנות ללמוד להתנהל נכון יותר עם הכסף שלהם. להכיר את ההוצאות, את ההכנסות, לוותר לעיתים, ולהכיר אולי לראשונה את המילה "תקציב". אז בין אם אתם מקבלים את הכסף מהוריכם או עובדים עבורו חשוב שתהיו מודעים להתנהלות נכונה ואחראית שתאפשר לכם להנות כמו שצריך מהחופש הגדול ומצד שני להשאר מאוזנים כלכלית .

 

אז הנה כמה טיפים טובים מאיתנו להתנהלות כלכלית יעילה:

 

  1. ערכו רשימת רצונות – ראשית, עוד לפני שהחופש מתחיל ערכו לכם רשימת רצונות מהחופש הגדול. באילו מקומות אתם רוצים לבקר, אלו דברים תכננתם לקנות, על מה אתם חולמים כל השנה? ליד הרשימה נסו להעריך כמה כסף יעלה כל סעיף.

 

  1. נהלו רישום - החופש הגדול מלא בהוצאות וכאלה שמגיעות בהפתעה, ההמלצה שלנו היא פשוט לרשום בכל יום את ההוצאות שלכם על מנת שתהיו במעקב.

 

  1. סכמו את ההוצאות – בסוף השבוע ערכו סיכום של כלל ההוצאות שלכם במהלך השבוע. בסיכום תוכלו לראות היכן אתם עומדים ביחס לחופש הגדול וכמה עוד יש לכם לבזבזJ

 

 

  1. הפעילו שיקול דעת – הפנאי בחופש הוא בלתי מוגבל כמעט ופתאום אתם מוזמנים לכמה אירועים יחד. הפעילו שיקול דעת לאיזה אטרקציה ללכת. שיקול דעת כלכלי ושקול. אם יצאתם אתמול והוצאתם הרבה כסף יכול להיות שפחות יתאים לכם לצאת מחר.

 

  1. הכנסות – במידה ותרצו גם להיות עסוקים וגם להכניס כסף תוכלו לעבוד בחופש הגדול, יש המון אפשרויות תעסוקה, חשוב לשים לב כמובן לתנאים ושהכל עובד על פי החוק.

בואו לפגישה - ללא התחייבות!

תיכון שנותן לך חופש ללמוד