לשיחה טלפונית עם נציג

1-800-322-222

אפשר
לעזור

שאלות נפוצות:

אילת, אנחנו מגיעים!!

טיול שנתי 2017

צמד המילים "טיול שנתי" תמיד היה מרגש אבל השנה....השנה זה היה משהו מיוחד לגמרי!!

דמיינו לכם את הבריזה של סטטיק ובן אל, 4 אוטובוסים מפוארים ועמוסים בתלמידי הגימנסיה מכל הארץ, סלפי מתוך אונייה, מלון מפנק עם בריכות ופנסיון מלא, תחרויות באולינג, מסיבה מטורפת עם דיג'יי ואווירה של חופש – כי אתם יודעים מה? לפעמים זה מה שצריך בגיל הנעורים!

אז איך מתחילים בכלל...כל התלמידים נפגשו ב20.3 בפארק קרסו למדע בב"ש לבוקר מדליק של פעילויות מאתגרות ומעניינות. מפארק המדע המשיכו התלמידים באוטובוסים כשהם מתפנקים על וופלים, טרופיות ודברים נוספים החביבים על רופאי השיניים...

אחרי כמה שעות נסיעה – כבשנו את אילת!

התמקמנו במלון BCITY שאירח אותנו לשלושה לילות מפנקים במיוחד ובפנסיון מלא. קיבלנו חדרים, עשינו סלפי בלובי, התקלחנו ובערב כבר רקדנו במסיבה מטורפת עם דיג'יי שידע להפעיל טוב טוב את החבר'ה. הלכנו לישון עייפים אך מרוצים...

ביום השני הרמנו הילוך, אבל הפעם? בג'יפ!!

בוקר של טיול בקניון האדום עם ג'יפים ואוירה מדברית מרגשת במיוחד. כדי להקל קצת על החום סידרנו לתלמידים המקסימים שלנו הפלגת צהריים עם ארוחה ואיך לא...דיג'יי נוסף שהרקיד את בני הנוער ואף את הדגים בים:) אחרי היום הזה חשבנו אם כדאי לישון מוקדם, אבל החלטנו שממש לא וסגרנו לתלמידים את קולנוע אילת להקרנה פרטית ומיוחדת אך ורק לתלמידי הגימנסיה. חיים בסרט או לא?

ביום הנוסף היינו במצפה התת ימי עם מתחם כרישים מיוחד וסרט תלת מימד. בצהריים יצאנו לתחרות באולינג ובערב מסיבה נוספת בחוף וילג' עם ברביקיו מיוחד במינו.

אלעד ביטון, תלמיד י"א של גימנסיה ב"ש סיפר:

"טיול מהנה מאוד, מלא מלא אטרקציות שלא חווים בבתי ספר אחרים. חוויה מטורפת. הכי נהניתי מיטול הג'יפים ומההפלגה. הכי כיף שנתנו לנו להיות עצמאיים, סמכו עלינו. הרגשה של חופש אמיתי. התערבבנו עם חברים מכל הרשת והצוות החינוכי היה מקסים איתנו. מצפים לשנה הבאה!!

ביום העזיבה יצאו בני הנוער מהמלון ונסעו למרכז אקסטרים לטפס על קירות, לירות בחיצים, לנהוג על קרטינג, ולהוציא אנרגיות כדי שיוכלו לישון טוב טוב באוטובוס בדרך חזרה הביתה.

בואו לפגישה - ללא התחייבות!

תיכון שנותן לך חופש ללמוד