לשיחה טלפונית עם נציג

1-800-322-222

אפשר
לעזור

שאלות נפוצות:

קטי קקון

קטי קקון

מנהלת

דבר המנהלת

תלמידים יקרים,

"ארבעה אנשים שאינם מכירים זה את זה לא יעזו לתקוף אריה, אבל ארבעה אנשים פחות אמיצים המכירים אחד את השני, הסומכים אחד על השני והבטוחים בשיתוף הפעולה בניהם לא יהססו להסתער על האריה".

צוות המורים בתיכון גימנסיה חדרה, לא יהסס להסתער על "האריה" וגם יצליח להביא אתכם בבטחה להגשמת חלום ולהצלחה מירבית, כל תלמיד כמיטב יכולתו.

"התענוג הגדול ביותר בחיים הוא לעשות מה שאנשים אומרים שלא תוכל "

אנו מאמינים ביכולתכם, להצליח בבחינות הבגרות , להיות חיילים טובים ואזרחים מועילים למדינת ישראל.

במהלך שנת הלימודים נקיים פעילויות חברתיות לצד לימודים לקראת בחינות הבגרות , כמו כן יתקיימו סיורים מקצועיים, נכיר את הארץ והמסורת של העם, וכמובן נצא גם השנה לטיול השנתי המהווה את גולת הכותרת בתיכון .

נשמור על קשר עם הוריכם , עם הסביבה והקהילה , נדאג לסביבה לימודית מטופחת לתרבות של למידה באווירה נעימה ונוחה, כדי שתוכלו להפיק את המירב מבית הספר במהלך השנה.

אין אדם יכול להתקדם ולהשתלב בחברה של היום ללא השכלה, על כן השתדלו להתאמץ ולהשקיע במהלך השנה כדי שתוכלו למצות את יכולתכם ולהצליח בכל דרך בה תפנו בעתיד.

החזון שלנו 

בית הספר מאמין בגישה המטפחת אדם המבטא את כל יכולותיו הרגשיות וחברתיות. בית הספר מעמיד את התלמיד במרכז ומעניק לו בית חם, אווירה משפחתית וצוות חינוכי ומקצועי שיוביל אותו לפי הקצב שלו, להגשים חינוכיים, חברתיים וערכיים.

 

באהבה  רבה

קטי קקון  

מנהלת בית הספר

בואו לפגישה - ללא התחייבות!

תיכון שנותן לך חופש ללמוד