תיכון גימנסיה קריות

תיכון גימנסיה קריות הוא מוסד חינוכי תיכוני , בית ספר תיכון אזורי מתמחה וותיק  ואיכותי, המאפשר מסלול בגרות ובניית אישיות מיטבית  ע”י תפירת חליפת לימודים מותאמת צרכי תלמיד ויכולותיו . גימנסיה תיכון חיפה מעניק יחס אישי ובית חם לכל תלמיד ותלמיד.

ביה”ס התיכון חטיבה עליונה מתאפיין בכיתות קטנות של כ-20 תלמידים/ות  ”אוירה “בוטיקית” המטפחת חדשנות טכנולוגית במסגרת התפיסה העתידית בתחום INNOVATIO IN ED-TECH.

הרשת ובית הספר פועלים עפ”י מודל שפותח לטובת הילדים שנקרא “גשר לחיים”, מודל שעוסק בעתידו של הילד והכוונתו לעולם מודרני עתידי משתנה. מאז ייסוד רשת החינוך גימנסיה מיסודה של פרוייקט 100 התלמיד היה נשאר ויישאר במרכז תשומת הלב החינוכית  והחברתית כבית שני.

הלימודים בתיכון מאפשרים הוצאת תעודת בגרות מצטיינת רגילה הומאנית או טכנולוגית הספר ואף להמשיך ללמודים באקדמיה. 

הדרך להצלחה

תכניות למידה פרטניות כדי שהתלמיד/ה יתעוררו בבוקר וירצו לרוץ לביה''ס.
מתן מענה רגשי –Holding"" לתמיכה בבעיות חברתיות ואישיות במשפחה ובחבר'ה
רף אישי עולה – תהליך למידה מובנה המוביל את התלמידים למקסום הצלחה, יחסית ליכולותיהם. "חיבור לחיים".
שימוש בטכנולוגיות למידה המקנים לתלמידים עולם ווירטואלי קסום ואין סוף כלים לכריית ידע.
כיתות קטנות המאפשרות חלוקת זמן מקסימלי לכל תלמיד בכיתות מעוטות תלמידים!!!
יחס אישי צמוד וחם וגישה ישירה בדלת פתוחה בכל שעות היממה למורים/מנהלים- בידול מוכח.
סגל בית ספר וותיק ומנוסה המחוייב לתלמידים ללא הבדל גזע, צבע,דת,מין ונטיות חברתיות.

דרך הכיתות הקטנות בבית הספר אנו מצליחים לבנות עם התלמיד יחס אישי וצמוד ברמה הגבוה ביותר.
המורים מאתרים את הפערים הלימודיים של כל תלמיד, שעל פיו נבנית תכנית בשיתוף התלמיד, שתאפשר לו להשלים את כל צרכיו על מנת להצליח בבחינות הבגרות.
תלמיד הזקוק ללימודים פרטניים ואישיים במקצוע מסוים יקבל את התגבור ע”י מורי בית הספר, במשך ולאחר יום הלימודים.
בבית הספר מכיל בתוכו את כל רמות הלימוד במקצועות אנגלית ומתמטיקה ,3) 4 ו5- יחידות.
( תלמידים רבים מצליחים לשפר את רמתם במקצועות אלו ואף לעלות לרמה גבוהה יותר, בזכות השעורים הפרטניים ותוכנית הלימודים האישית.

הגישה החינוכית

מגמות לימוד

ניו מדיה

מגמת לימוד עכשווית ונדרשת בתעשיית התקשורת והפרסום

המגמה מקנה לבוגריה מיומנויות לעיסוק בתחומי המדיה והפרסום, כאשר הלימודים במגמה    מאופיינים בשילוב שבין התחום העיוני התיאורטי לבין התחום המעשי.
התלמידים רוכשים כלים לניתוח, להערכה ולביקורת של הידע המופץ בערוצי התקשורת הכתובים והאלקטרוניים במקביל לכך שהם רוכשים כלים ומיומנויות של כתיבה, תסריטאות, הפקה, צילום סטילס וצילום ווידאו, עיצוב גרפי ועריכת ווידאו, יצירת בלוגים ואתרים באינטרנט ושימוש מושכל ברשתות החברתיות.

למה כדאי ללמוד במגמה?

התלמידים לומדים מגוון רחב של נושאים בתחום התקשורת העיונית, כגון: השפה הדיגיטלית, חדשות בטלוויזיה, קולנוע תיעודי, צילום עיתונאי, קליפים מוזיקאליים, הומור סאטירה וביקורת, תכניות ריאליטי, גלובליזציה, עיתונות הספורט, פרסומות וקמפיינים חברתיים, פרסום סמוי וחבות התקשורת ומגוון רחב של מיומנויות וכלים בהתמחויות מעשיות שונות.
מה כוללים הלימודים?
הלימודים במגמה משלבים לימודים עיוניים והתנסותיים. התלמידים מגישים פרויקטים במהלך הלימודים ופרויקט גמר. הם מפיקים סרטים או מסע פרסום ויחסי ציבור, תכנית רדיו או עיתון מקוון (דיגיטלי), בהתאם להתמחות שבחרו.

בתיכון גימנסיה קריות המורים מהווים בהגדרתם “סוכני שינוי” עבור התלמידים.
צוות המורים מוכשרים ברמת מהנדסים, מתמטיקאים, צוות וותיק מסור ומיומן להוראת מקצועות הלמידה והטיפול בתלמיד, צוות המורים מאושר ומפוקח ע”י משרד החינוך, היחס בבית הספר הינו אישי ומשפחתי המספק לתלמידים את כל הידע הנדרש ומסייע לתלמיד בהתמודדות עם קשייו כל הדרך עד ההצלחה בקבלת תעודת הבגרות. 

מובילים שינוי

האמונה

אנו מאמינים שהתיכון אמור להכין את התלמידים להיות אזרחים בוגרים ומועילים במדינת ישראל, ומכאן מעניקים ומאשירים את תלמידינו בכלים לשילובם בחיים האמתיים במהלך שנות הלימודים, הן מהבחינה ערכית חברתי והן מבחינת הידע המקצועי שירכשו אצלנו.

כשהמטרה היא שבוגרי בית הספר יגדלו להיות אזרחים נורמטיביים התורמים להתפתחותם האישית והתפתחות הקהילה בה הם חיים.

ברשת גימנסיה העובדות מדברות ,תשאלו הורים וחברים.

אצלנו כל אחד יכול!!

דבר המנהל/ת - קובי שחף

הורים, תלמידים ומתעניינים יקרים !!!

כל אדם נברא בצלם האל וכל בני האדם שווים. בגימנסיה קריות מקפידים לשים את האדם – התלמיד במרכז. אנו מאמינים שכל אחד מהילדים מיוחד, נהדר ויכול להגיע להישגים אישיים ולימודיים. קבלה, יחס אישי, מתן תחושת הצלחה ומסוגלות אישית, לצד חוויה חברתית לימודית, מאפשרת לכל אחד לפרוץ את הגבולות האישיים שלו. 

תפקידנו לספק לו את המעטפת האישית התפורה למידותיו ואת העידוד הנכון.

החינוך הינו תהליך של עשייה מתמשכת. התלמידים בגיל התיכון הינם אנשים בוגרים בעלי שאיפות ורצונות ונושאים איתם חוויות חיוביות ושליליות ממערכות חינוך קודמות. אנחנו פה להשפיע, לספק סיוע אישי ולימודי, להקנות ערכים של אהבת העם והמולדת  להאמין בתלמידים לדחוף אותם קדימה להצלחות ולגרום להם להוכיח לעצמם ולכולנו שהם מסוגלים, שהם הכי טובים ושהם משמעותיים. 

בבית ספרנו אין תלמידים “שקופים”, כאלו שלא מקבלים יחס או מענה וכולנו מדברים בגובה העיניים. אנחנו דואגים ליצור אישי עם על תלמיד ועם משפחתו ובכך לייצר סביבה פתוחה ומשפחתית בה כולם שווים.    

אני מאמין כי:
                                                  כל תלמיד יכול !!!

גלריה

צרו קשר

לפרטים והרשמה

תפריט נגישות