חזון הרשת

ערכי היסוד של רשת תיכוני גימנסיה

~ רשת תיכוני גימנסיה הינה רשת מוסדות חינוך מלכ”רים מוכרים ע”י משה”ח ,שתלמידיו מצטרפים אליו מתוך בחירה ואמונה במודל החינוכי – פדגוגי של הרשת. 

~ במסגרתו החינוכית והלימודית מעודדת הרשת את התלמידים לבטא את אישיותם הייחודית ואת כישרונותיהם בצורה המיטבית.

~ הרשת רואה בתלמידים את מרכז מעייניה ופועלת לדיאלוג המבוסס על שקיפות, כבוד ואמון הדדי בין תלמידים הורים ומורים, תוך שימת דגש על למידה בקבוצות קטנות ומתן יחס וליווי אישי מעצים המעודד יצירתיות וביטוי עצמי.

~ הרשת מטפחת את מוריה ועובדיה תוך עידוד מצוינות, חדשנות, יוזמה, אחריות ועבודת צוות ושימת דגש על השתלמויות מקצועיות לצוותים בנושאים מגוונים ועדכניים. 

~ הרשת פועלת לפיתוח יוזמות פדגוגיות וטכנולוגיות, עדכון מגמות ותכניות לימוד, פיתוח מסלולים שמקנים לתלמידים אופק מקצועי, צבאי ואקדמי וזאת לצד שיפור תשתיות ואמצעי קצה לרווחתם והצלחתם של כל התלמידים.  

~ הרשת תחנך לערכים של דמוקרטיה, סובלנות ודו-קיום, טיפוח הסביבה ותרומה לקהילה, גיוס לצה”ל, הכרת הארץ ותחושת השייכות למדינת ישראל ולעם היהודי.

~ הרשת תפעל להקנות לתלמידים ולתלמידות כישורי חיים המתאימים לעידן החדש, פעילויות מגוונת רבות במסגרת תכנית א-פורמלית חווייתית

~ הרשת תחנך למיומנויות של לומד עצמאי וביקורתי בעולם דיגיטלי, תעודד יצירתיות ויזמות ותשים דגש על עבודת צוות ומעורבות בקהילה.  
 

תיכון גימנסיה – המסלול שלך להגשמה עצמית !