אודות גימנסיה

לומדים!, אחרת

תיכון גימנסיה הינה רשת תיכונים מובילה בעלת שמונה תיכונים ברחבי ישראל.

עם נסיון של למעלה מ-30 שנה בחינוך
הנמצאת תחת פיקוח מלא של משרד החינוך.

סביבת למידה

אנו מטפחים סביבת למידה סובלנית המאפשרת לתלמידים למצות את יכולותיהם הרגשיות והחברתיות באופן הטוב ביותר מתוך תמיכה, הקשבה ואהבה.

אנו מעמידים את התלמיד במרכז ומעניקים בית חם, אווירה משפחתית, צוות חינוכי מקצועי המוביל להישגים בקצב שלו. אנו מתמחים בהתאמת תכנית הלימודים לחיים האישיים ולצרכים של כל תלמיד ותלמידה.

אנחנו מבינים שלא רק הציונים חשובים אלא גם הערכים החינוכיים וחווית הלימודים ועל כן תכנית הלימודים כוללת ימי כיף וגיבוש, סדנאות ,הרצאות, התנדבויות קהילתיות, פרויקטים משותפים בין התלמידים, שיעורי ספורט מאתגרים ומאמינים כי כל אלו מהווים חלק חשוב בבניית תחושת ההצלחה בקרב התלמידים. 

תיכון גימנסיה הוא תיכון שבאמת רוצה אותך איתו !

ערכי היסוד שלנורשת תיכוני גימנסיה הינה רשת מוסדות חינוך מלכ"רים מוכרים ע"י משה"ח ,שתלמידיו מצטרפים אליו מתוך בחירה ואמונה במודל החינוכי - פדגוגי של הרשת.

מסגרת חינוכית ולימודית המעודדת את התלמידים לבטא את אישיותם הייחודית ואת כישרונותיהם בצורה המיטבית.

רואה בתלמידים את מרכז מעייניה ופועלת לדיאלוג המבוסס על שקיפות, כבוד ואמון הדדי בין תלמידים הורים ומורים, תוך שימת דגש על למידה בקבוצות קטנות ומתן יחס וליווי אישי מעצים המעודד יצירתיות וביטוי עצמי.

מטפחת את מוריה ועובדיה תוך עידוד מצוינות, חדשנות, יוזמה, אחריות ועבודת צוות ושימת דגש על השתלמויות מקצועיות לצוותים בנושאים מגוונים ועדכניים.

פועלת לפיתוח יוזמות פדגוגיות וטכנולוגיות, עדכון מגמות ותכניות לימוד, פיתוח מסלולים שמקנים לתלמידים אופק מקצועי, צבאי ואקדמי וזאת לצד שיפור תשתיות ואמצעי קצה לרווחתם והצלחתם של כל התלמידים.

תחנך לערכים של דמוקרטיה, סובלנות ודו-קיום, טיפוח הסביבה ותרומה לקהילה, גיוס לצה"ל, הכרת הארץ ותחושת השייכות למדינת ישראל ולעם היהודי.

תפעל להקנות לתלמידים ולתלמידות כישורי חיים המתאימים לעידן החדש, פעילויות מגוונת רבות במסגרת תכנית א-פורמלית חווייתית

תחנך למיומנויות של לומד עצמאי וביקורתי בעולם דיגיטלי, תעודד יצירתיות ויזמות ותשים דגש על עבודת צוות ומעורבות בקהילה.

תיכון גימנסיה - המסלול שלך להגשמה עצמית !

צוות המורים שלנו

כותרת שמדברת על צוות ההוראה המצויין

הכשרה

להשלים תוכן

השתלמויות

להשלים תוכן

תלמידים מספרים

הדרך שלכם להצלחה

להשלים כותרת

להשלים פסקה